Szendi Gábor könyve ismerteti, milyen kockázatokat hordoznak a nap mint nap fogyasztott élelmiszerek, s az általuk okozott problémák: a magas vércukor- és inzulinszint, a különböző gyulladások. Bemutatja azokat a tudományosan igazolt, de talán kevésbé ismert módszereket, amelyekkel felvehetjük a harcot a legfélelmetesebb immunológiai betegségekkel is. Szendi állítja: majd minden betegség hátterében, így az immunműködés zavaraiban is a mitokondriumok hibás működése áll, ezért az immunrendszer serkentésének hatásos módja, ha a mitokondriumok számát és teljesítményét is növelni tudjuk.
A szerző részletesen bemutatja az influenzajárványok természetét, és kiemelt figyelmet fordít a koronavírus elleni komplex és hatékony védekezésre. Bizonyítja, hogy az új járványt életmódunk tette különösen pusztítóvá, legfőképpen az ennek több évtizedes hatása alatt nyögő idős, krónikusan beteg emberek körében. Külön fejezetben foglalkozik a rák elleni küzdelemmel is: a deutériumszint csökkentésével, illetve a C-vitamin-infúzió hatásosságával. Szendi szerint sosem késő felébredni, és sokat tehetünk azért, hogy immunrendszerünk valóban erős ellenfélként nézzen szembe a különböző betegségekkel.
Még 30 000.- Ft hiányzik az ingyenes szállításhoz!
0%
Immunerősítés belülről – Szendi Gábor
3.600 Ft
Szendi Gábor új kötete tudományos kutatásokra alapozva bizonyítja, hogy erős immunrendszerünk legnagyobb ellensége nyugati életmódunkban, ezen belül is étrendünkben keresendő. Pusztán tablettákkal nem lehet sajnos az életmóddal végzett rombolást visszafordítani.
Elfogyott
| Tömeg | 0,33 kg |
|---|

Almitas
Bálint Cseppek
BioCo
BioMenü
Dr. Turi
Freyagena
G&G
GAL
Gallmet
Health Market
Herbiovit
HoneyHill
Hymato
Jutavit
Lipofit
Mag-Maxx
Myrobalan
Napfényvitamin
Natur Tanya
Nutri Nature
Paleolit
Puhdistamo
Pure Gold Organic
Puricom
Samai
Specchiasol
Swanson
Swedish Nutra
Szafi
Tenmag
Ukko
Valentine’s
Vitaking
Wise Tree Naturals WTN
Yummy Sweet


